Pořadatelé

100% online MBA (Master of Business Administration), LL.M. (Master of Laws) nebo DBA (Doctor of Business Administration) profesní studium, připravené speciálně pro dospělé pracující s nedostatkem času. Studium vám pomůže zvýšit svou hodnotu na trhu práce, šanci na povýšení a nové kontakty v rámci mezinárodního networkingu.

Hlavní partneři

Jsme realitní portál, který sdružuje nabídky více než tisícovky realitních kanceláří a soukromých inzerentů.
Najdete u nás širokou nabídku bytů i domů k prodeji a pronájmu. Pozemky, chaty a chalupy, zahraniční nemovitosti i dražby.

Vítejte v Direct auto. Pomáháme vám být tam, kde potřebujete.
Svým zákazníkům poskytuje autorizovaný prodej a servis nových i ojetých vozů značek Volkswagen, Audi, Škoda, Kia a Fiat.

Cílem a posláním LIGS University je přinášet kvalitní manažerské vzdělávací programy MBA, MSc, DBA a PhD v českém, slovenském, anglickém a španělském jazyce za výhodnou cenu založené na principech a postupech, jež lze bezprostředně uplatnit v každodenním pracovním životě.

Partneři

Naše poslání je poskytovat službu, která vám díky pečlivému výběru a zajištění nejvýhodnější hypotéky ušetří peníze, čas a nervy. Naší konkurenční výhodou a profesionální prestiží je kompletní produktová nabídka všech bank, získané postavení na trhu, možnosti poskytování benefitů a slev pro klienty.

Cílem projektu RVI je zvýšit na realitním trhu působnost a počet vzdělaných a kvalitních realitních makléřů. Rádi bychom tak zvedli prestiž povolání realitního makléře ze současného suterénu do výšin, podobně jako je tomu na vyspělých realitních trzích.

Víme, že stanovit tržní cenu nemovitostí není jen o zprůměrování několika hodnot. Již od roku 2014 je tato problematika naším denním chlebem. Za tu dobu jsme s pomocí odborníků z různých oborů (statistika, matematika, IT, reality...) zdokonalili CeMap natolik, aby se stal výkonným nástrojem, který Vám bude každodenním pomocníkem.

Provozujeme největší tuzemský online dražební portál OKdrazby.cz, na kterém jsou realizovány dobrovolné i nedobrovolné dražby a aukce. Naším cílem je zajistit transparentní prodej majetku za co nejvyšší ceny.

Smyslem firmy je poskytovat mystery shopping dostupný pro všechny. Přinášíme úhel pohledu reálného zákazníka a pomáháme firmám budovat image značky a zvyšovat obrat. Naši klienti tak nepřemýšlejí, jak se rozhodnout. Díky nám to vědí s jistotou.

Jsme advokátní kancelář, jejíž součástí je specializovaný tým realitních právníků. Jeho jedinou prací je právní podpora realitních kanceláří a makléřů. Rovněž pravidelně řešíme spory mezi realitními zprostředkovateli a jejich klienty. Většinu smluv pro realitní transakce jsme schopni připravit do druhého pracovního a díky sítí spolupracujících kanceláří zajistit jejich podpis ve všech regionech ČR.

Projekt CHYTŘE BYDLÍM vznikl na základě poptávky klientů, kteří touží po vlastním bydlení a zároveň z různých důvodů nedosáhnou na klasický hypoteční úvěr. Podstatou projektu je tzv. družstevní vlastnictví nemovitosti. Výhod oproti nájemnímu bydlení a bydlení v nemovitosti formou osobního vlastnictví je celá řada.

Společnost Českomoravský realitní fond, a.s. se zabývá přímým výkupem nemovitostí. Největší výhodou spolupráce s námi je rychlost, s jakou řešíme jednotlivé obchody, peníze za prodanou nemovitost můžete mít už do 48 hodin, férové výkupní ceny a díky více než patnáctileté praxi jsme schopni nabízet řešení i u složitých a zadlužených nemovitostí, zatížených právními omezeními, exekucemi či insolvencí.

Jsme partner, který vám zajistí obchodní úspěch projektu. Naším cílem je společně nastavit, zpropagovat a prodat váš developerský projekt s maximálním ziskem. Vhodnými úpravami, monitoringem trhu i konkurence, vlastním obchodním i marketingovým týmem dokážeme při zlepšení cash flow a snížení množství vašich starostí, zvýšit zisk projektu až o 30 %.

Jsme tým lidí, který umí sledovat a zpracovávat unikátní informace o nemovitostech na trhu v České republice. Ze získaných informací stavíme většinou mapové aplikace, které naši zákazníci využívají k vyhledávání investičních a obchodních příležitostí.

Specializujeme se na prodej prémiových a ojedinělých nemovitostí, stavbu developerských projektů v nejvyšším standardu a poskytování marketingového poradenství na trhu realit. Naším cílem je budovat s klienty maximálná důvěru. I proto se nás pravidelně obrací více než 120 klientů, které jsme obsloužili za 20 let našich zkušenosti.

Architektura - development - design

Přinášíme na trh revoluční nástroj na nákup a prodej nemovitostí v podílovém vlastnictví.
Doposud neexistoval na realitním trhu efektivní způsob, jak nabídnout svůj podíl k prodeji tou nejběžnější cestou. Zároveň bylo velmi obtížné takovéto nemovitosti vyhledávat, a to nás přivedlo k myšlence vytvořit tržiště podílů.
Naším cílem je změnit pohled a vnímání společnosti na nákup a prodej podílu.

Cílem EFPA ČR je podporovat a zavést evropské kvalifikační a etické standardy do služeb ve finančním poradenství v ČR a na Slovensku.
EFPA ČR je institucí akreditovanou ČNB pro pořádání zkoušek odborné způsobilosti pro makléře, investiční a finanční poradce a zprostředkovatele a osoby zajišťující distribuci pojištění.

Jsme online aukční portál se zemědělskou půdou. Nabízíme efektivní prodej a nákup půdy bez časově náročných jednání. Úspěšně jsme realizovali na 350 aukcí a prodali jsme v nich přes 220 ha půdy. Poskytujeme mimo jiné také odborné poradenství a právní servis. Naší předností jsou dlouholeté zkušenosti v oboru a inovační propojení aukčního prodeje a online prostředí.

„Screening Solutions je přední česko-slovenská poradenská firma poskytující odborné poradenské služby v oblasti řízení rizik, compliance, lidských zdrojů, obchodních styků, IT a bezpečnosti. Našim klientům pomáháme čelit aktuálním hrozbám vyplývajícím z neetického či kriminálního jednání obchodních partnerů, klientů či zaměstnanců, zároveň jsme ale jejich partnerem při zavádění firemních procesů a postupů, které vznik krizových situací znemožňují, nebo přinejmenším výrazně omezují. Za téměř 20 let existence jsme se stali partnerem řady významných tuzemských i nadnárodních společností při řešení jejich nejcitlivějších, v některých případech existenčních, problémů.”

Realink je nový realitní software určený pro malé (nebo nenáročné) realitní kanceláře a samostatné makléře. Jeho hlavním cílem je usnadnit práci se správou a exportem nabídek, a práci s poptávkami.
Realink vznikl na základě poptávky od vás, makléřů a realitních kanceláří, hledající jednoduchý nástroj na export nemovitostí na 2 nejnavštěvovanější servery, který bude zdarma. A to jsme i dodrželi.

Záštita projektu

Hospodářská komora hlavního města Prahy (HKP) byla ustavena v červnu 1994. Jejím posláním je nejen na území hlavního města Prahy, ale i v celé ČR, podporovat malé a střední podnikatele, hájit jejich zájmy a zajistit jim veškeré formy pomoci.

Ministerstvo pro místní rozvoj (MMR) je ústředním orgánem státní správy ve věcech regionální politiky, politiky bydlení a dalších vymezených úsecích správy.

Hospodářská komora České republiky je nejvýznamnějším reprezentantem podnikatelské sféry. Sdružuje 15 000 členů organizovaných v 60 komorách v regionech a ve 118 oborových asociacích.

Realitní komora České republiky je profesionální sdružení odborníků, obchodníků a dalších specialistů, kteří působí na Českém realitním trhu.

Asociace realitních kanceláří České republiky je profesní sdružení realitních makléřů, správců nemovitostí, dražebníků a dalších profesionálů působících na trhu s nemovitostmi v České republice.

Praha, hlavní město České republiky, převzalo záštitu nad 5.ročníkem projektu Realiťák roku.
Praha je hlavní město a současně největší město Česka. Leží mírně na sever od středu Čech na řece Vltavě, uvnitř Středočeského kraje a je samostatným samosprávným celkem.
Praha se rozkládá na území 496 km² a žije zde okolo 1,3 milionu obyvatel, v pražské metropolitní oblasti žije zhruba 2,1 milionu obyvatel.

Pan senátor Jiří Růžička se rozhodl udělit záštitu předsedy Výboru pro vzdělávání, vědu, kulturu, lidská práva a petice Senátu Parlamentu ČR projektům Realiťák roku a Realitka roku pro letošní rok 2023.

Pan poslanec Parlamentu České republiky Vojtěch Munzar se rozhodl převzít záštitu nad projekty Realiťák roku a Realitka roku v roce 2023.