Pro veřejnost

Najděte si nejlepší realitní kancelář ve vašem okolí

Potřebujete koupit nebo naopak prodat svoji nemovitost? Díky projektu Realitka roku si snadno vyberete nejlepšího realitní kancelář ve vašem okolí. Vybírejte nejlepší realitní pobočku na základě výsledků uplynulého projektu Realitka roku. Neriskujte a obraťte se na opravdové profesionály, které ocenila již řada spokojených klientůAť už je to z pohledu osobního přístupu, poctivosti, odbornosti a vstřícnosti.

Hlasujte pro realitní kancelář ve vašem okolí, se kterou jste byli spokojeni

Staňte se nedílnou součástí unikátního projektu Realitka roku a dejte hlas své realitní kanceláři, které důvěřujete. Pomozte jí získat ocenění Realitka roku 2024. Pokud máte s konkrétní realitní kanceláří osobní zkušenosti, ceníte si jejího přístupu, práce a dalších vlastností, dejte jí svůj hlas. O kvalitách realitní kanceláře dáte vědět ostatním lidem, kteří dostanou příležitost využít jejích profesionálních služeb. Zároveň pomůžete realitní kanceláři budovat jeho úspšnou cestu.

Proč projekt vznikl?

Ať už kupujete nebo prodáváte nemovitost, chystáte se bezpochyby na velký krok a pravděpodobně vás čeká cesta do neznáma. Oslovením prověřené realitní kanceláře ušetříte mnoho času, starostí a v neposlední řadě i peněz. Díky projektu Realitka roku se snadno obrátíte na profesionály v oboru realit

Projekt pořádá nezisková vzdělávací organizace EDU Effective Business School, hlavními partnery pak jsou Reality.iDNES.cz , DIRECT AUTO a LIGS University. Záštitu nad projektem i v roce 2024 drží Ministerstvo pro místní rozvoj.