Pro realitní kanceláře

Proč se zapojit?

Prorazit na realitním trhu není úplně snadné. Pokud je vaším vysněným cílem úspěšná realitní kancelář, projekt Realitka roku se vám může stát pomocnou rukou. Nebojte se zapojit se do tohoto projektu a oslovte potenciální zájemce o vaše služby v daném regionu. Zvyšte povědomí o svých činnostech, staňte se důvěryhodnou realitní kanceláří a prezentujte své dovednosti. Právě zpětná vazba od klientů, kteří jsou zároveň hlasující v projektu Realitka roku vám pomůže získat nové zákazníky a přinese patřičnou mediální pozornost. Tento projekt tak může odstartovat vaši úspěšnou kariéru.

Jak se zapojit?

Projekt Realitka roku je bezpochyby výzvou pro každou realitní kancelář. Stačí, když inzerujete nemovitosti na portálu Reality.iDNES.cz, espektive zde máte vytvořený účet nebo se přihlásíte dle podmínek uvedených v podrobnýcvh pravidlech soutěže. Tím pádem jste automaticky přihlášeni do tohoto projektu. I během hlasování máte možnost měnit a upravovat svůj profil realitní kanceláře, díky čemuž možná oslovíte další potenciální klienty. Pokud se z nějakého důvodu nechcete účastnit projektu Realitka roku, stačí, když tuto informaci oznámíte na emailovou adresu info@realitakroku.cz.

Podrobnější pravidla k této soutěži najdete zde.

3 kroky, které se musí udělat, když nenajdete svoji pobočku na webu: www.realitka-roku.cz a chcete se projektu zúčastnit.

- psát opravdu na: podpora@realitakroku.cz , kolegové pobočku založí a pošlou přístupy

- makléři si však budou muset sami přepsat realitní kanceláře u sebe v profilu (základ je totiž Realiťák roku)

Jak projekt funguje?

Start 4. ročníku proběhl 1.1.2024 ihned po ukončení 2.ročníku projektu. Od 1.1. do 31.12.2024 je spuštěno hlasování veřejnosti pro jednotlivé realitní makléře v rámci projektu Realiťák roku. Od 1.1. do 31.12. 2024 se hlasuje pro jednotlivé realitní kanceláře. Vítězové pak vzejdou se součtu hlasů pro realitní kancelář a bodů pro její makléře v projektu Realiťák roku. Nejlepší realitní kanceláře v jednotlivých okresech budou vyhlášeni v lednu/únoru 2025. Mohou být vyhlášeni až první 3 místa za splnění podmínky pro udělení plakety, tj. úspěšného absolvování závěrečného testu odborné poroty minimálně jedním realitním makléřem dané pobočky v projektu Realiťák roku 2024.

 

LOGO projektu pro vítěze Realitka okresu 2021 ke stažení zde

LOGO projektu pro vítěze Realitka okresu 2022 ke stažení zde.

LOGO projektu pro vítěze Realitka okresu 2023 ke stažení zde.