Běží třetí ročník projektu, získejte více spokojených klientů.

Běží třetí ročník projektu, získejte více spokojených klientů.

Projekt Realitka roku vstoupila do třetího ročníku a vy máte jedinečnou šanci oslovit více klientů a získat více spokojených zákazníků, kteří se na vás s důvěrou budou obracet.

Jak do projektu zapojit svoji kancelář?

Do projektu jsou zařazené automaticky všechny realitní kanceláře, které jsou registrované na portále Reality.iDNES.cz a aktivně inzerují. Je však velmi doporučené si upravit profil.

Zadejte si správný okres působnosti vaší realitní pobočky. Můžete maximálně 4. 

Doplňte více informací o vaší společnosti, krátký text, který přiblíží vaši práci a pomůže přesvědčit klienty, aby si vybrali právě vaši realitní pobočku. Můžete si nahrát i krátké video, promo vaší kanceláře. Samozřejmě odkazy na váš facebook, instagram, youtube.

Níže návodné video. 

 

Hlasování je spuštěno

Od 1.1. 2023 do 31.12.2023 je spuštěno hlasování veřejnosti na webu: www.realitka-roku.cz. Výherce se určí součtem nasbíraných hlasů a k tomu se připočtou hlasy veřejnosti realitních makléřů, zařazených do dané pobočky, které získali v projektu Realiťák roku.

 
Pro ocenění a získání titulu pro realitní kancelář je nutné, aby minimálně jeden makléř působící v dané pobočce byl aktivní v projektu Realiťák roku a měl úspěšně absolvované odborné testy.