20.5.2022 9:58

Proběhlo slavnostní předání plaket vítězům 1. ročníku projektu Realitka roku

Proběhlo slavnostní předání plaket vítězům 1. ročníku projektu Realitka roku

Hlavního města Praha nám tuto akci umožnilo uspořádat v krásných historických prostorách Brožíkova sálu na Staroměstské radnici.

Ve středu 18.5. 2022 proběhlo v krásných prostorách Staroměstské radnice v Brožíkově síni slavnostní předání platek vítězům 1. ročníku projektu Realitka roku. Pozvání byli zástupci realitních kanceláří z pražského a středočeského kraje. Celá akce se konala pod záštitou Hlavního města Prahy.

O úvodní slovo se postaral pan radní, předseda majetkového výboru ZHMP Viktor Mahrika, který se zároveň účastnil předávání plaket. Dalším předávajícím byl Ondřej Kračmar, obchodní ředitel společnosti NH car, která je hlavním partnerem projektu. Další plakety předávali členové poroty Marta Gellová, předsedkyně EFPA ČR, Pavel Rakouš, vedoucí oddělení realitní činnosti na MMR a Jan Borůvka, generální sekretář ARKČR. Za organizátory nemohl chybět výkonný ředitel Reality.iDNES.cz Petr Makovský a Monika Lukášová, ředitelka projektů Realiťák roku a Realitka roku.

 

FOTOGALERIE ze slavnostního vyhlášení Realiťák roku a Realitka Roku - Praha a Středočeský kraj (18/5/2022 Brožíkova síň na Staroměstské radnici) najdete na facebooku projektu a ke stažení v lepší kvalitě pak ve facebookové skupině.